Тантричний масаж

Займайтеся Тантрою із захопленням та насолодою

Тантрический массаж в Киеве

Тантричний масаж відомий людству з давніх-давен. Як і багато інших чуттєвих насолод він зародився в країнах сходу. Хто, хоч як майстерні східні жінки, знали все про влаштування тіла і могли змусити чоловіків втрачати голову від задоволення. Вік за століттям мистецтво еротичного масажу знаходило дедалі більше шанувальників та інших країнах світу.

Тантричний еротичний масаж у Києві вимагає від виконавця особливих знань та умінь, у розкритті вашого потенціалу, у розслабленні та заспокоєнні вашого організму, в оздоровленні та омолодженні шкіри та внутрішніх органів. Якщо ваші робочі будні вивели вас з рівноваги, якщо фарби світу втратили свою яскравість, якщо ваша втома заважає вам повноцінно насолоджуватися щодня – тантричний масаж поверне Вам бадьорість духу та сили у коханні.

Тантричний боді масаж Київ є різновидом еротичного масажу, заснований на взаємодії двох енергій, жіночої та чоловічої. Саме тантричний боді масаж допоможе вам зняти стрес та негативний вплив навколишнього середовища, зануривши в еротичний вакуум, де ваше тіло буде оброблено ніжними вмілими руками.

Витоки тантричного масажу

Тантрический боди массаж

Він родом із індійської йоги. Найважливішою його відмінною особливістю є вплив масажних прийомів на області тіла внизу живота, на ягідниці та внутрішні частини ніг. Програма виконується оголеними тілами наших масажисток, при цьому в різній комбінації використовуються ефірні олії та трав’яні настої. Під час сеансу звучать музичні мелодії, що нагадують мотиви камасутри. 

Процедура еротичного масажу в Києві досягає своєї мети після розкріпачення Ваших почуттів та підсвідомості. У процесі проведення сеансу масажу ви поступово переходите до сприйняття світу зовсім по-іншому, де переважають відчуття сприйняття життєвої енергії над вербальними та зоровими джерелами. Тим самим знімається блокування зі світу сприйняття закладеного у нашій підсвідомості. 

Цей процес можна порівняти з відчуттям тіла під час занять індійською йогою, де людина починає керувати своїм тілом не лише за допомогою м’язової сили, а й волею підсвідомого мислення. 

Деякі напрямки в індійській йозі називають тантр стилем свого життя. І вони частково мають рацію. Адже постійні заняття цим видом масажу сприяє виявленню “сплячих” зон нашого тіла, які здатні вивергати водоспади позитивної енергії як для себе, так і близьких Вам людей.