Класичний масаж та Спортивний масаж

Эротический массаж КиевОбидві програми побудовані на прийомах і рухах класичного масажу, але… у ході спортивного масажу ці рухи сильніші, цілеспрямовані, із більшою частотою коливань. Класичний та спортивний масаж оптимально підходять тим, хто тільки вирішив познайомитися з масажем як таким – він подарує розслаблення, позбавить втоми, відновить втрачені сили.
Тільки будучи фізично та емоційно здоровим членом соціуму людина впевнена в собі та своїх силах, здатна ставити перед собою завдання та цілі, дозволяючи перші та досягаючи других. Але, шлях до життєвих задумів усіяний перешкодами, долаючи які, ми втомлюємося, після чого потребуємо відновлення та відпочинку, які часто ігноруємо, що призводить до повного розладу організму та нервової системи.
Якщо профілактичні роботи з тими чи іншими органами тіла не зробити вчасно, то вони дадуть збій, підвівши весь організм загалом, що виллється не лише у проблеми зі здоров’ям та депресією, а й на фінансові витрати на «капітальний ремонт». Найбільш ефективний метод профілактики здоров’я – це класичний боді масаж Київ, який не тільки лікує, а й запобігає різноманітним недугам.

Класичний масаж

Київський салон еротичного масажу «Вікторія» – це завжди якісний та доступний класичний масаж київ за повного сприяння симпатичних та дуже досвідчених дівчат. Так, це тендітні прекрасні створіння. Але нехай вас не лякають їхні осині талії та граціозні кисті рук, адже в них криється величезний потенціал і сила, які у тандемі з досвідом та польотом фантазії перетворюють будь-який сеанс на чарівне дійство млості та ейфорії. Клієнт – головний герой процедури, він опиняється в епіцентрі гарячих розтирань, розминань, погладжувань, що розслабляють та наповнюють тіло свіжими енергетичними потоками.

Елементи впливів

Классический боди массажКласичний боді масаж Київ завжди починається з невагомих погладжувань, що є підготовкою до більш масивної обробки тіла розтиранням та розминанням м’язів. У ході масажу руки масажистки блукати по тілу клієнта в пошуках буднів, що найбільш втомилися від трудових зон, не забуваючи подразнювати ерогенні зони. Таким чином, місця розташування запалень будуть поступово ліквідовані, як і біль, напруга, скутість руху. Під час класичного масажу особлива увага приділяється спині, рукам та ногам, які звільняються від втоми та наповнюються бадьорістю.
Класичний еротичний масаж Київ відрізняється різними елементами впливу на тіло клієнта, наприклад, биттям ребром долоні, що покращує тонус м’язів, живить тканини, посилює кровотік.
Наприкінці сеансу клієнта огортає відчуття польоту та легкості, коли ти наче ширяєш над землею на хмарах або крилах, що виростають за спиною від легкості буття. Такі відчуття зароджуються саме тоді, коли пустотливі пальчики масажистки вібрують на вашому тілі, оздоровлюючи його на клітинному рівні.
Масаж в нашому салоні вибирають сучасні, ділові, готові експериментувати, свідомі громадяни, які вміють розслаблятися, з особливим трепетом відносяться до стану свого тіла і душі. Який би соціальний стан ви не займали, скільки б вам не було років, приходьте до нас і ми навчимо вас тонко відчувати своє тіло, формулювати бажання, насолоджуватися емоціями, які тепер будуть лише гострими та яскравими. Подаруйте собі свято через руки наших масажисток і ви залишитеся в захваті від кожної хвилини, яку проведете в нашому салоні!